27 Şubat 2016 Cumartesi

Bazen

Ölüm bazen kulağa o kadar hoş geliyor ki geriye kalan tek ihtiyaç cesaret oluyor.
Bu aralar Eden dinliyorum. Buyrun siz de dinleyin.
Sevgiler
Kız

10 yorum:

 1. öyle olur bazen. Dünyada ki her insana ara ara hoş gelir meret. Herşey sonsuz bir karanlığa gömülücek ve bütün can sıkıntıları eziyetler biticek zannedersin. Ama öldükten sonra herşeyin güzel olacağının bir garantisi yok... İuanki haline şükredebilirsin çok büyütme ölmeyi gözünde (:

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öyle tabi. Zaten bazen öyle geliyor işte ama geçiyor sonra bu istek de. İnsan kaçış zannediyor ama ölüm bitirmiyor ki hiçbir şeyi.

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. Zaman ilerledikçe paylaşırım diğer şarkılarını da :)

   Sil
 3. eden cennet yani taam not aldım :)

  YanıtlaSil
 4. ölümü değilde, bazen alacakaranlık kuşağında bir bölüm vardı. bir patlamayla dünyadaki herşey yok oluyordu, sadece şans eseri öğle arası zamanını yer altı kasasında kitap okuyarak geçiren bir adam kurtuluyordu. o an tüm zamanın ona ait olduğunu hissederek iş zamanı bulamadığı kitapları dizip 'bu şubat ayında, bu mart, nisan, mayıs... sonraki ay ve daha sonraki ve sonra ki. bunlarda gelecek yılın kitaplarıyla ötesi...' diyerek dizdiği kitaplara bakıp o an zamanın kendine ait olduğunu hissettiği vakit çok hoşuma gitmişti. işte o anı düşler durur, kendime has tıpkı alacakaranlık kuşağındaki adam gibi bir belde düşlerim. lakin yinede içimdeki ses, bir sürenin ardından bu beldeden de sıkılacağımı fısıldar durur.

  ayrıca şarkı için teşekkürler, güzelmiş. sevdim. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok ilginçmiş bak. Muhtemelen bir süre sonra bende sıkılırdım ama yinede kulağa başta hoş geliyor :)
   Beğenmene sevindim :)

   Sil
 5. Bir sarki arasi vermek cok guzel oldu :) Tesekkur ederim :)

  YanıtlaSil