Blog prensiplerim:
- Biriktikçe yazıyorum: tecrübe, bilgi, acı, mutluluk vs.
- "Bana da beklerim" tarzı yorumları içeriği ne olursa olsun yayınlamıyorum.
- Yorumlara vakit yaratabildikçe cevap yazıyorum.

23 Mayıs 2017 Salı

Hayat bir film #2

Kısa kısa çekimlerimi birleştirip sevdiğim bir müzik eşliğinde sizinle paylaştığım Hayat bir film video serimin ikinci videosunu da üşenmeyip yayınladım nihayet :)

Hayat aslında bir film.


Sevgiler
Karga ve Kız

5 yorum:

 1. Merhaba! :)

  Bu kısa kısa çekimler aslında günlük hayattan küçük notlar almak gibi... Bir süre sonra yeniden izlerken "Şunu şuraya giderken çekmiştim." demek hoş olabilir.

  Üçüncü video için birkaç önerim var: Parçalar biraz kırpılabilir veya toplam film uzunluğu daha kısa tutulabilir. Şarkının sözlerini gözardı ederek müziği üzerinden düşünürsek görüntülerdeki ritmle (bence) genel olarak uyum sağlanamıyor; ses ve görüntü birbirlerinden kopuk olmazsa daha iyi bir sonuç ortaya çıkacaktır.

  Yenisini merakla bekliyorum :)

  Güzel günler dilerim!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba :)

   Beraberinde o anda yaşanan hisleri de hatırlatıyorlar bir de :)

   Aslında amacım profesyonel videolar yapmak değil, tamamen eğlence amaçlı yapıyorum videoları ama yine de önerilerinizi deneyeceğim :) Teşekkür ederim öneriler için :)

   Güzel günler :)

   Sil
  2. Zaten ben de izlerken daha çok eğlenmek adına önerilerde bulundum :)

   Sil
 2. Yolda yürürken, hep insanların ayakkabılarına bakarım. Kısa filminizin birkaç yerinde bu sahnelere denk geldim, çok hoşuma gitti :)
  Ellerinize sağlık, harika bir tur oldu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kendimi insanların ayakkabılarına bakarken bulduğumda aklıma "Dost başa, düşman ayağa" sözü geliyor ve tabii hemen ardından da "Atalar bu sefer yanılmış." diyorum :D

   Beğenmenize sevindim :))

   Sil