Blog prensiplerim:
- Biriktikçe yazıyorum: tecrübe, bilgi, acı, mutluluk vs.
- "Bana da beklerim" tarzı yorumları içeriği ne olursa olsun yayınlamıyorum.
- Yorumlara vakit yaratabildikçe cevap yazıyorum.

4 Mayıs 2018 Cuma

Şipşak, Hızlı Yazılar: Ben, Kendim ve Yalnızca Ben

Sevgili Okur,
   Son zamanlardaki durumum; herkese kolay sinirleniyor, çokça kırılıyor ve herkesten kendimi uzaklaştırıyorum. Tek başıma kalmak istiyorum sadece, müzikler ve kitaplarımla bomboş, kimsenin olmadığı bir dünyada yaşamak istiyorum. Biliyorum, belki çok şey istiyorum ama insanların sahte gülümsemelerini, yalandan yardım tekliflerini görmek ya da duymak istemiyorum. İçinizden gelmediğinde yardım etmeye çalışıyor gibi görünmek için çabalamayın ve beni kendinizden daha da tiksindirmeyin lütfen.
   Kimse kimseyi gerçekten umursamıyor bu dünyada, bu neyin rol kesmesi?

(Şarkı youtube aboneliklerimden rasgele seçilmiştir. Ben de ilk defa dinledim yazıyı yazarken. Yeni sözler, yeni düşünceler ve yeni müzikler lazım bana. Çok sıkılıyorum, bildiğin gibi değil.)

Sevgiler
Kız

2 yorum:

  1. Depresyon bu açıklaması bu da, atlatman gerek. Bir şeyler yazman paylaşman hoş ama kendini soyutlaman kötü. Yarın inan pişman olursun. Bunları sana söyleyen bunu bilen biri. Sen bu yazdığımı gördükten sonra yarın yeniden doğan hayatına bakacasın, normalleşeceksin. Takmak yok, üzülmek var ama takmak yok... Hayat akıyor sen durma.

    YanıtlaSil
  2. Bazen insanın müzikle,kitaplarla,kendiyle yalnız kalması kendine en iyi yardım yolu oluyor :)

    YanıtlaSil