Blog prensiplerim:
- Biriktikçe yazıyorum: tecrübe, bilgi, acı, mutluluk vs.
- "Bana da beklerim" tarzı yorumları içeriği ne olursa olsun yayınlamıyorum.
- Yorumlara vakit yaratabildikçe cevap yazıyorum.

3 Haziran 2018 Pazar

Final Notlarım Arasından Bildiriyorum


Tatlı, acı, düşe, kalka ve bol bol soru sorarak geçiyor günler. Finaller bir yandan, ev hasreti ve yorgunluk bir yandan işte. "Nasıl kendimin daha iyi bir versiyonu olurum" çabalarımla beraber sistemin içinde nasıl kaybolmadan yaşayabileceğimi bulmaya çalışıyorum. 20 yaşın getirileri mi acaba bu durum yoksa yoğun şiddet ve korku içerikli aksiyon filmi tadında geçirdiğim son iki senenin mi sonucu gerçekten bilmiyorum. Ama hayatın bu kadar şiddetli ve hızlı değişebildiğine herhalde ilk defa şahit oluyorum. Başım döndü sevgili Okur'cum.


Biliyorum, bloğuma hak ettiği kıymeti veremiyorum. Maalesef hayatımda üstünde daha çok çalışmam gereken kısımların varlığı burayı biraz arka planda bekletmeme sebep oluyor. Yine de buraya arada bir uğrayıp şarkı bırakmak ve yanına bir iki şey karalamak iyi geliyor. Kim bilir daha fazla şey yazdığım ve yorumlara da cevap verebildiğim dönemler de gelir belki bir gün.
Ben şimdi ders çalışmaya dönüyorum. Son 3 gün, sonra eşyalarımı toplayıp eve gidip kafa dinleyeceğim biraz. Daha sonra da yaz okulu ve yoğun bir laboratuvar temposu gelecek.
Hadi hayırlısı :)

Bu arada bir şey sormak istiyorum. Halen kalan tek tük birkaç okurum var, bu sorum sizlere sadık kitle :D Hakkında yazmamı istediğiniz bir şey var mı? Sıfırdan konu düşünmek şu aralar becerebildiğim bir şey değil. Belki sizin istekleriniz doğrultusunda daha güzel bir şeyler çıkabilir. Herhangi bir şey sorabilirsiniz. Anonim yazmanın güzelliği burada, pek çok soruya açık olabiliyor insan :D


Sevgiler
Kız

4 yorum:

 1. Seçtiğin mesleki alanla kişiliğinin kesiştiği noktaları, yani seni mutlu eden veya etmesini umduğun detayları anlatabilirsin :) Her şey için sabır ve kolaylık diliyorum Kız :) Neşeli sevgilerle :)

  YanıtlaSil
 2. Finallerinde başarılar. Finaller bittiği zaman gerçekten müthiş bir rahatlama geliyor :)

  YanıtlaSil
 3. Her şeyin bir düz yolda buluşacağı an gelecektir. Lakin o düz yola kadar tekerlekleri iyi idare etmek gerek. :) Başarılara ve güzelliklere adımların olsun inşallah... :)

  YanıtlaSil
 4. Seçtiğin alanda cinsiyetçi ifadelerle karşılaşıyor musun? Kadınlar bu işi yapamaz. Ya da erkekler bu işi yapmaya uygun değil gibi. Kadın sorunlarıyla ilgili ödev yaparken aklıma ilk düşen soru bu :)

  YanıtlaSil